| مدل شماره | QM-ZSD-01E |
|---|---|
| محیط کاری | -10℃ تا 50℃ |
| ولتاژ کاری | DC22-28V |
| جاری | 280 میلی آمپر |
| رطوبت | 95% |
| مدل شماره | QAX11 |
|---|---|
| کاهش فشار | 7±0.35 مگاپاسکال |
| رشته اتصال | RC 1/2 اینچ |
| وزن | 0.12 کیلوگرم |
| ارتفاع | 46 میلی متر |
| مدل شماره | HZQT-3 |
|---|---|
| محیط کاری | -10℃ تا 50℃ |
| ولتاژ کاری | DC16 × 32 ولت |
| رطوبت | 95% |
| اندازه (میلی متر) | 133×102×70 |
| مدل شماره | QQD6/6.6 |
|---|---|
| قطر اسمی | Ф6 میلی متر |
| فشار کاری اسمی | 6.6 مگا پاسکال |
| فشار باز شدن | ≤0.25MPa |
| نخ ورودی/خروجی | M14 * 1.5 میلی متر |
| مدل شماره | QM201 |
|---|---|
| منطقه کاربردی | تک منطقه |
| قدرت | 90 تا 270 VAC |
| دمای محیط زیست | -50℃~+400℃ |
| رطوبت نسبی | 95 ٪ |
| مدل شماره | JTW-ZD-920KE |
|---|---|
| محیط کاری | -10℃℃+55℃ |
| ولتاژ کاری | DC24V |
| جریان زنگ هشدار | 1 میلی آمپر تا 10 میلی آمپر |
| رطوبت کاری | ≤95% |
| مدل شماره | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| نیروی پیشران | 90N |
| ولتاژ کاری | DC24V |
| شروع جریان | 1.6A |
| وزن | 2.9 کیلوگرم |
| مدل شماره | JTY-GD-930KE |
|---|---|
| محیط کاری | -10℃ تا 50℃ |
| ولتاژ کاری | DC24V |
| تمرکز زنگ هشدار | 0.65 × 15.5٪ FT |
| رطوبت کاری | 10 تا 90 درصد |
| حداکثر فشار کاری دستگاه | 1 مگاپاسکال |
|---|---|
| دمای عملیاتی | 0-50 ℃ |
| نام گاز درایو | نیتروژن |
| فشار پر شدن بطری رانندگی | 6 مگاپاسکال |
| نام عامل اطفای حریق | اطفاء حریق مخصوص روغن خوراکی |
| مدل شماره | QXF0.6/5.3 |
|---|---|
| فشار اسمی | 5.3 مگاپاسکال |
| فشار عملیاتی | 0.6±0.01 مگا پاسکال |
| ولتاژ کاری | DC 24 ولت |
| رشته اتصال | R 1/2 اینچ |