| چگالی بخار اشباع شده 20 ℃ (کیلوگرم بر متر مکعب) | 31.18 |
|---|---|
| خاموش کردن مشعل | 5.80 |
| حداقل غلظت اطفاء | 7 |
| NOAEL | 9 |
| اسیدیته به عنوان HF | حداکثر 3 پی پی ام |
| حجم سیلندر | 80 لیتر |
|---|---|
| ظرفیت | 20 کیلوگرم، 27.57 کیلوگرم |
| الگوی خاموش کردن | سیل محصور |
| عامل | IG100 (100% نیتروژن تحت فشار) |
| فشار کاری | 20 مگا پاسکال، 30 مگا پاسکال |
| حجم سیلندر | 90 لیتر، 120 لیتر، 150 لیتر، 180 لیتر، 245 لیتر |
|---|---|
| فشار پر کردن | 5.6 مگاپاسکال، 4.2 مگاپاسکال |
| چگالی پر شدن | ≤1250kg/m³ |
| فشار افزایش فشار | 13.5 مگاپاسکال |
| زمان تخلیه | ≤10 ثانیه |
| حجم سیلندر | 80 لیتر |
|---|---|
| ظرفیت | 22.37 کیلوگرم، 33.56 کیلوگرم |
| الگوی خاموش کردن | سیل محصور |
| عامل | IG541 (52٪ نیتروژن، 40٪ آرگون، 8٪ دی اکسید کربن) |
| فشار کاری | 20 مگا پاسکال، 30 مگا پاسکال |
| حجم سیلندر | 70 لیتر |
|---|---|
| ظرفیت | 42 کیلوگرم |
| الگوی خاموش کردن | سیل محصور |
| عامل | CO2 |
| فشار کاری | 5.7 مگاپاسکال |
| شماره مدل | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| جلد (L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| فشار کاری | 2.5 مگاپاسکال؛ 4.2 مگاپاسکال |
| حالت شروع | راه اندازی دستی و الکترومغناطیسی |
| رنگ | قرمز |
| شماره مدل | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| نیروی پیشران | 90N |
| ولتاژ کاری | DC24V |
| شروع جریان | 1.6A |
| وزن | 2.9 کیلوگرم |
| حجم سیلندر | 80 لیتر |
|---|---|
| ظرفیت | 20 کیلوگرم، 27.57 کیلوگرم |
| الگوی خاموش کردن | سیل محصور |
| عامل | IG100 (100% نیتروژن تحت فشار) |
| فشار کاری | 20 مگا پاسکال، 30 مگا پاسکال |
| حجم سیلندر | 80 لیتر |
|---|---|
| ظرفیت | 22.37 کیلوگرم، 33.56 کیلوگرم |
| الگوی خاموش کردن | سیل محصور |
| عامل | IG541 (52٪ نیتروژن، 40٪ آرگون، 8٪ دی اکسید کربن) |
| فشار کاری | 20 مگا پاسکال، 30 مگا پاسکال |
| حجم سیلندر | 80 لیتر |
|---|---|
| ظرفیت | 20 کیلوگرم، 27.57 کیلوگرم |
| الگوی خاموش کردن | سیل محصور |
| عامل | IG100 (100% نیتروژن تحت فشار) |
| فشار کاری | 20 مگا پاسکال، 30 مگا پاسکال |