| جزئیات بسته بندی | جعبه بیرونی تخته سه لا با کیسه یا کاغذ حباب دار |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت | L/C، D/P، T/T، Western Union، Paypal، کارت اعتباری |
| قابلیت ارائه | 1000 ست در ماه |
| محل منبع | چین |
| مدل شماره | QAX11 |
|---|---|
| کاهش فشار | 7±0.35 مگاپاسکال |
| رشته اتصال | RC 1/2 اینچ |
| وزن | 0.12 کیلوگرم |
| ارتفاع | 46 میلی متر |
| شماره مدل | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| جلد (L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| فشار کاری | 2.5 مگاپاسکال؛ 4.2 مگاپاسکال |
| حالت شروع | راه اندازی دستی و الکترومغناطیسی |
| رنگ | قرمز |
| شماره مدل | AG227SP-16.6;AG227SP-28.3;AG227SP-40;AG227SP-49;AG227SP-52;AG227SP-50;AG227SP-60;AG227SP-70;AG227SP- |
|---|---|
| جلد (L) | 16.6;28.3;40;49;52;50;60;70;80;90;100;103;120;147;150;153;160;170 |
| فشار کاری | 2.5 مگاپاسکال؛ 4.2 مگاپاسکال |
| حالت شروع | راه اندازی دستی و الکترومغناطیسی |
| رنگ | قرمز |
| شماره مدل | QMP32/2.5، QMP40/4.2، QMP52/2.5، QMP70/4.2، QMP100/4.2، QMP106/2.5، QMP120/4.2، QMP147/2.5، QMP150/4 |
|---|---|
| حجم (L) | 32، 40، 52، 70، 100، 106، 120، 147، 150، 180 |
| فشار ذخیره سازی | 4.2 مگا پاسکال؛ 2.5 مگاپاسکال |
| قطر داخلی | 300، 350، 400 |
| رنگ | قرمز |
| مدل شماره | QYD40/5.3 |
|---|---|
| قطر اسمی | Ф40 میلی متر |
| فشار کاری اسمی | 5.3 مگاپاسکال |
| طول معادل | 2.63 متر |
| فشار باز شدن | ≤0.4 مگاپاسکال |
| مدل شماره | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| نیروی پیشران | 50N |
| ولتاژ کاری | DC24V |
| شروع جریان | 0.25A |
| وزن | 1.28 کیلوگرم |
| شماره شماره | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| نیروی پیشران | 150n |
| فشار | 1.2 مگا پاسکال |
| رزوه اتصال شیر ظرف | g1 |
| رزوه اتصال لوله درایو | M14 * 1.5 |
| فشار ذخیره سازی | 4.2 مگاپاسکال |
|---|---|
| زمان سمپاشی | ≤10 ثانیه |
| چگالی پر شدن | ≤950 کیلوگرم بر متر مکعب |
| فشار اسمی | 5.3 مگاپاسکال |
| تست فشار | 8.4 مگا پاسکال |
| فشار ذخیره سازی | 4.2mpa |
|---|---|
| زمان سمپاشی | ≤10s |
| چگالی پر شدن | ≤950 کیلوگرم بر متر مکعب |
| فشار اسمی | 5.3 مگاپاسکال |
| فشار | 8.4 مگا پاسکال |