| مدل شماره | AMPS-YK-H |
|---|---|
| روی فشار | 2.8 مگاپاسکال |
| فشار خاموش | 3.2 مگا پاسکال |
| موضوع اتصال | M10 x 1mm |
| وزن | 38.38 گرم |
| مدل شماره | QM201 |
|---|---|
| منطقه کاربردی | تک منطقه |
| قدرت | 90 تا 270 VAC |
| دمای محیط زیست | -50℃~+400℃ |
| رطوبت نسبی | 95 ٪ |
| مدل شماره | JTW-ZD-920KE |
|---|---|
| محیط کاری | -10℃℃+55℃ |
| ولتاژ کاری | DC24V |
| جریان زنگ هشدار | 1 میلی آمپر تا 10 میلی آمپر |
| رطوبت کاری | ≤95% |
| مدل شماره | QMP32/2.5، QMP40/4.2، QMP52/2.5، QMP70/4.2، QMP100/4.2، QMP106/2.5، QMP120/4.2، QMP147/2.5، QMP150/4 |
|---|---|
| فشار ذخیره سازی | 4.2 مگاپاسکال |
| حجم (L) | 32، 40، 52، 70، 100، 106، 120، 147، 150، 180 |
| قطر داخلی | 300، 350، 400 |
| جزئیات بسته بندی | جعبه بیرونی تخته سه لا با کیسه یا کاغذ حباب دار |
| مدل شماره | QMP32/2.5، QMP40/4.2، QMP52/2.5، QMP70/4.2، QMP100/4.2، QMP106/2.5، QMP120/4.2، QMP147/2.5، QMP150/4 |
|---|---|
| فشار ذخیره سازی | 4.2 مگا پاسکال؛ 2.5 مگاپاسکال |
| حجم (L) | 32، 40، 52، 70، 100، 106، 120، 147، 150، 180 |
| قطر داخلی | 300، 350، 400 |
| رنگ | قرمز |
| شماره مدل | QMP32/2.5، QMP40/4.2، QMP52/2.5، QMP70/4.2، QMP100/4.2، QMP106/2.5، QMP120/4.2، QMP147/2.5، QMP150/4 |
|---|---|
| حجم (L) | 32، 40، 52، 70، 100، 106، 120، 147، 150، 180 |
| فشار ذخیره سازی | 4.2 مگا پاسکال؛ 2.5 مگاپاسکال |
| قطر داخلی | 300، 350، 400 |
| رنگ | قرمز |
| شماره مدل | QMP32/2.5، QMP40/4.2، QMP52/2.5، QMP70/4.2، QMP100/4.2، QMP106/2.5، QMP120/4.2، QMP147/2.5، QMP150/4 |
|---|---|
| حجم (L) | 32، 40، 52، 70، 100، 106، 120، 147، 150، 180 |
| فشار ذخیره سازی | 4.2 مگا پاسکال؛ 2.5 مگاپاسکال |
| قطر داخلی | 300، 350، 400 |
| رنگ | قرمز |
| مدل شماره | MFZ1-90F/24V |
|---|---|
| نیروی پیشران | 90N |
| ولتاژ کاری | DC24V |
| شروع جریان | 1.6A |
| وزن | 2.9 کیلوگرم |
| مدل شماره | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| نیروی پیشران | 50N |
| ولتاژ کاری | DC24V |
| شروع جریان | 0.25A |
| وزن | 1.28 کیلوگرم |
| مدل شماره | MFZ1-150F/PV |
|---|---|
| نیروی پیشران | 150 نیوتن |
| فشار کاری | 1.2 مگا پاسکال |
| رزوه اتصال شیر ظرف | M70*2 |
| رزوه اتصال لوله درایو | M14 * 1.5 |