| فشار ذخیره سازی | 4.2mpa |
|---|---|
| زمان سمپاشی | ≤10s |
| چگالی پر شدن | ≤950 کیلوگرم بر متر مکعب |
| فشار اسمی | 5.3 مگاپاسکال |
| فشار | 8.4 مگا پاسکال |
| فشار ذخیره سازی | 4.2mpa |
|---|---|
| زمان سمپاشی | ≤10s |
| چگالی پر شدن | ≤950 کیلوگرم بر متر مکعب |
| فشار اسمی | 5.3 مگاپاسکال |
| فشار | 8.4 مگا پاسکال |
| فشار ذخیره سازی | 4.2 مگا پاسکال |
|---|---|
| زمان سمپاشی | ≤10S |
| چگالی پر شدن | ≤950 کیلوگرم بر متر مکعب |
| فشار اسمی | 5.3 مگا پاسکال |
| فشار تست | 8.4 مگا پاسکال |
| Model No. | QMP32/2.5, QMP40/4.2, QMP52/2.5, QMP70/4.2, QMP100/4.2, QMP106/2.5, QMP120/4.2, QMP147/2.5, QMP150/4.2, QMP180/2.5, QMP180/4.2 |
|---|---|
| Volume (L) | 32,40,52, 70, 100,106,120, 147,150, 180 |
| Storage pressure | 4.2MPa;2.5Mpa |
| Internal diameter | 300, 350, 400 |
| Color | Red |
| مدل شماره | qmp32/2.5 ، qmp40/4.2 ، qmp52/2.5 ، qmp70/4.2 ، qmp100/4.2 ، qmp106/2.5 ، qmp120/4.2 ، qmp147/2.5 ، |
|---|---|
| جلد (L) | 32,40,52 70 ، 100,106,120 ، 147,150 ، 180 |
| فشار ذخیره سازی | 4.2MPa ؛ 2.5MPa |
| قطر داخلی | 300 ، 350 ، 400 |
| رنگ | قرمز |
| مدل شماره | qmp32/2.5 ، qmp40/4.2 ، qmp52/2.5 ، qmp70/4.2 ، qmp100/4.2 ، qmp106/2.5 ، qmp120/4.2 ، qmp147/2.5 ، |
|---|---|
| جلد (L) | 32,40,52 70 ، 100,106,120 ، 147,150 ، 180 |
| فشار ذخیره سازی | 4.2MPa ؛ 2.5MPa |
| قطر داخلی | 300 ، 350 ، 400 |
| رنگ | قرمز |
| مدل شماره | qmp32/2.5 ، qmp40/4.2 ، qmp52/2.5 ، qmp70/4.2 ، qmp100/4.2 ، qmp106/2.5 ، qmp120/4.2 ، qmp147/2.5 ، |
|---|---|
| جلد (L) | 32,40,52 70 ، 100,106,120 ، 147,150 ، 180 |
| فشار ذخیره سازی | 4.2MPa ؛ 2.5MPa |
| قطر داخلی | 300 ، 350 ، 400 |
| رنگ | قرمز |
| مدل شماره | QMP32/2.5، QMP40/4.2، QMP52/2.5، QMP70/4.2، QMP100/4.2، QMP106/2.5، QMP120/4.2، QMP147/2.5، QMP150/4 |
|---|---|
| حجم (L) | 32، 40، 52، 70، 100، 106، 120، 147، 150، 180 |
| فشار ذخیره سازی | 4.2 مگا پاسکال؛ 2.5 مگاپاسکال |
| قطر داخلی | 300، 350، 400 |
| رنگ | قرمز |
| شماره شماره | MFZ1-50F/24V |
|---|---|
| نیروی پیشران | 50n |
| ولتاژ کار | DC24V |
| جریان شروع | 0.25A |
| وزن | 1.28 کیلوگرم |
| نام محصول | سیستم اطفاء حریق HFC227ea آویزان |
|---|---|
| الگوی خاموش کردن | سیل محصور |
| عامل | HFC-227ea (FM200) |
| فشار کاری | 1.6 مگا پاسکال |
| رنگ | قرمز |